הלוואות חוץ בנקאיותהלוואותאיפה מוצאים מעבדת תיקון אייפון מקצועיתאחסון אתרים זול ומהירכיצד לבחור טכנאי מחשבים?שירותי מחשוב מטעם מומחיםבניית אתריםקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהמדריכים לפוטו שופבעל אתר אינטרנט? תתקדם!בדיקת מהירות גלישהדגשים לגבי עיצוב אתריםאיך לעשות קידום ממומןפיתוח אפליקציותקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהממומנים בגוגלביטוח מדוע ומתימה לעשות רגע לפני תיקון אייפון בת יםסקירת מקרה: הנקודות החשובות בכתיבת מאמרים ותוכן לאתר של חברות לפינוי דירהתזמון וניצול הזדמנויות - פיתוח אפליקציותבחירת בית תוכנה מוצלח במכרזיםכתיבת מאמרים לחשיפה גבוהה של העסקפיתוח אפליקציות - סדר ובטיחותאיך להיות מקום ראשון בגוגלאיך לקדם את נושא חימום ביתימחירים לקידום אורגני בגוגלמאמרים לקידוםקידום שמלות כלהקידום תקליטניםקידום אולמות אירועיםקידום בגדי חתןקידום גני אירועיםקידום תכשיטים
להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו >> 0509885533
  • קידום אתרים מאמר חדש

    קידום אתרים מאמר חדש
  • למעוניינים

    למעוניינים
  • ברכות לsos הלוואות

     ברכות לקבוצת עמירין גרופ על 20 שנות פעילות

פיתוח אפליקציות

 האפליקציה
אפליקציה היא למעשה יישום מחשב המותקן על טלפונים ניידים חכמים וטאבלטים. קלות ההתקנה והאפשרויות המוצעות על-ידי האפליקציות הפכו אותן לפופולריות ביותר. העובדה כי כל אדם יכול להתקין את האפליקציה בקלות על המכשיר שלו מאפשרת גישה נוחה ומהירה למספר גדול מאד של אנשים. על-כן אפליקציות יכולות לשמש ככלי מצוין לשיווק והפצת מידע, תוכנות ומשחקים.
שיווק באמצעות אפליקציות
בסמארטפון ישנן אפשרויות ויכולות שלא קיימות במחשבים הנייחים. ניצולן בצורה נכונה יכול לצור פיתוח אפליקציות עם אופציות נוספות על אלה המוצעות באתר האינטרנט הרגיל של החברה או העסק. היתרון הגדול ביותר, בשווק באמצעות אפליקציות, הוא שאין צורך לחכות שהלקוח יגיע לבית ויפתח את העיתון או יתחבר לאינטרנט ניתן להגיע אליו בכל רגע ולכל מקום בו הוא נמצא.
פיתוח אפליקציות ושלב האפיון
לתהליך פיתוח אפליקציות ישנם שלושה שלבים עיקריים: אפיון, עיצוב ופיתוח. בשלב האפיון הופכים את הרעיון לרשימת צרכים ומבינים מה נדרש מהאפליקציה  ומה מתוך רשימה זו ניתן למימוש. לאחר שמיקדנו את העבודה מבחינה רעיונית עוברים לחלק הטכני. יש לבחור לכמה ואיזה פלטפורמות רוצים להתאים את האפליקציה, באיזה שפת תכנות וקוד רוצים להשתמש ולבחור מערכות ומודלים. החלטות אלה מסוכמות במסמך אפיון. לסיום, נקבעים קווים מנחים לתכנים ולעיצוב.
עיצוב ופיתוח
בשלב השני נגשים לעיצוב האפליקציה. נקבעת שפת העיצוב הרצויה ומעצבים את המסכים, ממשק המשתמש וחווית המשתמש. במידה והעיצוב מקבל את אישור הלקוח ניתן לעבור לשלב הפיתוח. שלב הפיתוח הוא השלב הסופי ובו מפתחים את האפליקציה עצמה. מפתחים גם מערכות מתקדמות המותאמות לצרכיה, מערכת ניהול תוכן או מערכת אחורית ומוודאי כי הסטנדרטים של הקוד עומדים בדרישות החברות הגדולות. בסיום התהליך מבוצעת בדיקת איכות ובמידה והלקוח מאשר ניתן להשיק את האפליקציה.
שרות פיתוח אפליקציות מקצועי
בידינו ידע ניסיון ומומחיות בפיתוח אפליקציות עבור הפלטפורמות השונות. אנו נשארים אתכם לאורך כל הדרך, עוברים אתכם את כל שלבי הפיתוח ונשארים ללוות אתכם בהשקת המוצר ושווקו. צרו אתנו קשר ונשמח לייעץ לכם וביחד אתכם להפוך את הרעיון למציאות.