הלוואות חוץ בנקאיותהלוואותאיפה מוצאים מעבדת תיקון אייפון מקצועיתאחסון אתרים זול ומהירכיצד לבחור טכנאי מחשבים?שירותי מחשוב מטעם מומחיםבניית אתריםקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהמדריכים לפוטו שופבעל אתר אינטרנט? תתקדם!בדיקת מהירות גלישהדגשים לגבי עיצוב אתריםאיך לעשות קידום ממומןפיתוח אפליקציותקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהממומנים בגוגלביטוח מדוע ומתימה לעשות רגע לפני תיקון אייפון בת יםסקירת מקרה: הנקודות החשובות בכתיבת מאמרים ותוכן לאתר של חברות לפינוי דירהתזמון וניצול הזדמנויות - פיתוח אפליקציותבחירת בית תוכנה מוצלח במכרזיםכתיבת מאמרים לחשיפה גבוהה של העסקפיתוח אפליקציות - סדר ובטיחותאיך להיות מקום ראשון בגוגלאיך לקדם את נושא חימום ביתימחירים לקידום אורגני בגוגלמאמרים לקידוםקידום שמלות כלהקידום תקליטניםקידום אולמות אירועיםקידום בגדי חתןקידום גני אירועיםקידום תכשיטים
להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו >> 0509885533
  • קידום אתרים מאמר חדש

    קידום אתרים מאמר חדש
  • למעוניינים

    למעוניינים
  • ברכות לsos הלוואות

     ברכות לקבוצת עמירין גרופ על 20 שנות פעילות

פרטים אודות טלפון חכם מסוג נקסוס 5

טלפון נייד חכם מדגם נקסוס 5 הוא החמישי בסדרת הטלפונים של נקסוס אשר פותחו במשותף על ידי חברות הענק גוגל ו- LG. גודל המסך הוא 4.95 אינץ' והרזולוציה שלו היא 1080*1920, שבה ניתן להשיג 445 פיקסלים לאינץ'. בטלפון זה ניתן היה להתרשם לראשונה ממערכת ההפעלה אנדרואיד קיטקט 4.4. בערך כשבוע לאחר ההשקה הרשמית של המכשיר בארצות הברית בטקס רב פאר בנוכחות בכירי בחרות הענק – הוא הושק ויצא לשימוש גם בישראל.
המצלמה המותקנת במכשיר הינה של 8 מגה פיקסל ובעלת מנגנון חדשני של מייצב תמונה אופטי וכמובן פלאש מובנה. מתחת לפני המסך ישנה נורית חיווי במספר צבעים שתפקידה לאותת לבעל המכשיר אודות הודעות, שיחות שלא נענו, תזכורות או התראות שונות שהוא פספס או הגדיר מראש. המכשיר עצמו כולל רמקול ומיקרופון משני צדדים ומלבד זאת מצויד בשני חיישנים חדישים ופורצי דרך – מד צעדים וגם מונה צעדים. שני החיישנים יכולים להיכנס לפעולה בעת הליכה, ריצה ואפילו עלייה וירידה במדרגות של האדם שהמכשיר נמצא בידיו.
תכונות נוספות של נקסוס 5
מערכת ההפעלה של המכשיר - Android Kitkat 4.4 - הינה, כאמור, המתקדמת ביותר ובוצעו בה ריענונים שונים על מנת לשפר אותה ואת הביצועים שלה. המערכת מסוגלת לבצע הקלטת מסך, יש בה אפשרות להדפסה אלחוטית, היא כוללת תוכנת HDR  בנוסף לזו שמותקנת באפליקציית המצלמה ועוד. מסך הבית בדפדפן הוא google now וניתן לנווט בין חלונות ואתרי אינטרנט באמצעות הגיית שמם בכל רם בסמוך לחריץ המיקרופון.
אין ספק שמדובר במכשיר חדשני ועדכני שמהוו את חזית הטכנולוגיה המוכרת כיום בשוק הטלפונים הניידים החכמים. ניתן לפנות לפרטים נוספים בחנות של סלקום ובנקודות מכירה רבות המפוזרות בכל רחבי הארץ. נציגים המכירים את המכשיר ואת היישומים שבו ישמחו לעמוד לרשות הלקוח ולהסביר לו בדיוק מה כולל המכשיר, אילו אפליקציות ויישומים מותקנים בו, אילו אביזרים חיצוניים ניתן לחבר אליו ואילו אביזרים מגיעים בערכת הרכישה הבסיסית הראשונית של נקסוס 5. מדובר במכשיר אהוד ביות