הלוואות חוץ בנקאיותהלוואותאיפה מוצאים מעבדת תיקון אייפון מקצועיתאחסון אתרים זול ומהירכיצד לבחור טכנאי מחשבים?שירותי מחשוב מטעם מומחיםבניית אתריםקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהמדריכים לפוטו שופבעל אתר אינטרנט? תתקדם!בדיקת מהירות גלישהדגשים לגבי עיצוב אתריםאיך לעשות קידום ממומןפיתוח אפליקציותקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהממומנים בגוגלביטוח מדוע ומתימה לעשות רגע לפני תיקון אייפון בת יםסקירת מקרה: הנקודות החשובות בכתיבת מאמרים ותוכן לאתר של חברות לפינוי דירהתזמון וניצול הזדמנויות - פיתוח אפליקציותבחירת בית תוכנה מוצלח במכרזיםכתיבת מאמרים לחשיפה גבוהה של העסקפיתוח אפליקציות - סדר ובטיחותאיך להיות מקום ראשון בגוגלאיך לקדם את נושא חימום ביתימחירים לקידום אורגני בגוגלמאמרים לקידוםקידום שמלות כלהקידום תקליטניםקידום אולמות אירועיםקידום בגדי חתןקידום גני אירועיםקידום תכשיטים
להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו >> 0509885533
  • קידום אתרים מאמר חדש

    קידום אתרים מאמר חדש
  • למעוניינים

    למעוניינים
  • ברכות לsos הלוואות

     ברכות לקבוצת עמירין גרופ על 20 שנות פעילות

ביטוח מדוע ומתי

 ביטוח מדוע ומתי

לאדם הממוצע לא חסרים מגוון דברים יקרי ערך. זה יכול להיות אוטו, בית, כלי כסף, תכשיטים, בית עסק וכדומה. כאשר מדובר על חפצים יקרי ערך מצד אחד ניתן ליהנות מהם, אך מצד שני יש לנהוג בתבונה וגם לשמור עליהם, אחרת אבדן שלהם עשוי לפעור חור גדול במצב הפיננסי. על כן אם מבקשים ליהנות מאותו פריט, אך לא לחשוש מאובדנו, אין צורך לאבטח אתו, אך כן מוטב לבטח אותו, ולו רק עבור השקט הנפשי.

שיקול כלכלי

אנו חיים במציאות בה יש לא מעט אנשים שזוממים ופועלים מתאוות בצע. כך שמכשירים סלולריים נגנבים על ימין ועל שמאל, כספות נפרצות, מכוניות נעלמות ובתים נפרצים. כיון שזו המציאות הנוכחית כל שנותר הוא להתגונן, ואף להכניס לתמונה את חברת הביטוח. כאשר עושים ביטוח ניתן להיות להיות רגועים, ושנית כל לדעת שאנו מבטחים את עצמנו באופן כלכלי. כך שאם ייגנב הרכב, לא הלכו כמה עשרות אלפים לאיבוד, אלא נוכל להפעיל את הביטוח, וכך לפחות נוכל ליהנות מהשתתפות - כך שיש מי שיחזיר את הסכום האבוד, או לפחות את חלקו.

השוואה

כאשר מבקשים לעשות ביטוח, יש לשקול היטב לאיזו חברה פונים. כיום יש לא מעט חברות שמציעות ביטוחים. במבט ראשון כולן מבטיחות את התנאים הטובים ביותר, אך בפועל כמו בכול תחום יש יקר יותר לצד יקר פחות. על כן מפתיע לגלות שבדיקה שלוקחת עשרים דקות, עשויה בסוף היום לחסוך מאות שקלים. כמו כן כאשר משווים בין החברות השונות, יש לוודא שהנתונים זהים ככול הניתן.

הימור

בסה"כ לעשות ביטוח משול ללקחת הימור. מצד אחד יש לשלם תשלום חודשי/ שנתי, גם מבלי ששום דבר קרה לרכוש, כך שבעצם מדובר על תשלום שהלך לחינם. מצד שני אם יום אחד משהו קרה לרכוש ויש ביטוח – השמחה רבה, ופתאום מבינים מדוע היה חשוב להקפיד לשמור עליו כל השנים. הכי מבאס לבטל את הביטוח ואז קורה הנזק. כך שגם אם מדובר על הימור, מדובר על הימור חוקי ואף על כזה שהוא כדאי- לפחות כל עוד העלות של הביטוח שולית ליחס עלות הרכוש.