הלוואות חוץ בנקאיותהלוואותאיפה מוצאים מעבדת תיקון אייפון מקצועיתאחסון אתרים זול ומהירכיצד לבחור טכנאי מחשבים?שירותי מחשוב מטעם מומחיםבניית אתריםקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהמדריכים לפוטו שופבעל אתר אינטרנט? תתקדם!בדיקת מהירות גלישהדגשים לגבי עיצוב אתריםאיך לעשות קידום ממומןפיתוח אפליקציותקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהממומנים בגוגלביטוח מדוע ומתימה לעשות רגע לפני תיקון אייפון בת יםסקירת מקרה: הנקודות החשובות בכתיבת מאמרים ותוכן לאתר של חברות לפינוי דירהתזמון וניצול הזדמנויות - פיתוח אפליקציותבחירת בית תוכנה מוצלח במכרזיםכתיבת מאמרים לחשיפה גבוהה של העסקפיתוח אפליקציות - סדר ובטיחותאיך להיות מקום ראשון בגוגלאיך לקדם את נושא חימום ביתימחירים לקידום אורגני בגוגלמאמרים לקידוםקידום שמלות כלהקידום תקליטניםקידום אולמות אירועיםקידום בגדי חתןקידום גני אירועיםקידום תכשיטים
להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו >> 0509885533
  • קידום אתרים מאמר חדש

    קידום אתרים מאמר חדש
  • למעוניינים

    למעוניינים
  • ברכות לsos הלוואות

     ברכות לקבוצת עמירין גרופ על 20 שנות פעילות

בחירת בית תוכנה מוצלח במכרזים

אם גם אתם ניסחתם מכרז זה מכבר, ואתם מתלבטים באיזה בית תוכנה לבחור לביצוע הפרויקט שלכם, ברור שהתשובה נעוצה בהיצמדות לקריטריונים במכרז. יחד עם זאת, בארץ ישנם הרבה מצבים בהם חברות רבות נצמדו בצורה מרשימה לכללים, ולכן נוצרת התלבטות של ממש במי לבחור. המתחרים לא יהססו לבקש מכם נימוקים מדוע בחרתם במתחרים, ולכן חשוב לגבש לעצמכם סל קריטריונים מובנה ומובחן מראש, לפיו תחליטו את מי לבחור, במידה ואין חברה מועמדת שחרגה מנהלי המכרז. במאמר זה נמליץ על מספר קריטריונים.

בדקו מהם ביצועי החברה בשוטף

כדאי למנות צוות בדיקה שיגיע למשרדי החברה ויבחן מקרוב את ההתנהלות שלה: כיצד מתבצעת העבודה? האם היא מתבצעת ביעילות? האם משימות פיתוח תוכנה שונות במסגרת פרויקטים אחרים נעשות במחויבות הנדרשת לפרויקט? חשוב לבחור צוות שיבחן את הנקודות הללו. רצוי שיהיה בצוות איש מקצוע לתחום פיתוח תוכנה, איש סיסטם ואיש אדמיניסטרציה וניהול שיוכלו לבחון תמורות אלו מקרוב ולספק לכם חוות דעת מקצועית.

התעניינו בקרב קולגות ושותפים עסקיים מה הייתה התנהלות החברה בעבר

באמצעות כך – תוכלו לדעת האם החברה עומדת ביעדים שהיא הציבה לעצמה, האם אותו בית תוכנה שחשבתם להשכיר ממלא את שהתחייב למלא עד תום או נסוג מההתחייבות, וחשוב מכך – האם בחברה יש אנשי מקצוע מבוקשים שבזכותם פרויקטים רבים עומדים על הרגליים ומתבצעים על הצד הטוב ביותר: מנהל פיתוח שנשאר עד מאוחר לפתרון תקלות, ראש צוות פיתוח שבקיא בחומר ומסוגל לענות על שאלות של צוות עובדיו ונציגי הלקוח, בודקי תוכנה חדים ומקצועיים המסוגלים לזהות טעויות בקובצי XML ומאגרי SQL במהירות, ועוד.

התרשמו מרמת המתכנתים תוך כדי עשייה

במידה ומתאפשר לכם להיפגש פרונטלית עם צוות הפיתוח, ניתן להפנות לאנשיו שאלות שונות ולבחון מהן התשובות וכיד הם מיישמים זאת מול מחשב. זה יסייע לכם לזהות מחשבה יצירתית מחוץ לקופסה, פתרון מהיר של בעיות וחשוב מכך – יעילות רבה שתחסוך לכם זמן, כסף ומשאבים ותציב את בית התוכנה שמולכם כראש וראשון לזכות במכרז שלכם בכל קנה מידה.