הלוואות חוץ בנקאיותהלוואותאיפה מוצאים מעבדת תיקון אייפון מקצועיתאחסון אתרים זול ומהירכיצד לבחור טכנאי מחשבים?שירותי מחשוב מטעם מומחיםבניית אתריםקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהמדריכים לפוטו שופבעל אתר אינטרנט? תתקדם!בדיקת מהירות גלישהדגשים לגבי עיצוב אתריםאיך לעשות קידום ממומןפיתוח אפליקציותקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהממומנים בגוגלביטוח מדוע ומתימה לעשות רגע לפני תיקון אייפון בת יםסקירת מקרה: הנקודות החשובות בכתיבת מאמרים ותוכן לאתר של חברות לפינוי דירהתזמון וניצול הזדמנויות - פיתוח אפליקציותבחירת בית תוכנה מוצלח במכרזיםכתיבת מאמרים לחשיפה גבוהה של העסקפיתוח אפליקציות - סדר ובטיחותאיך להיות מקום ראשון בגוגלאיך לקדם את נושא חימום ביתימחירים לקידום אורגני בגוגלמאמרים לקידוםקידום שמלות כלהקידום תקליטניםקידום אולמות אירועיםקידום בגדי חתןקידום גני אירועיםקידום תכשיטים
להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו >> 0509885533
  • קידום אתרים מאמר חדש

    קידום אתרים מאמר חדש
  • למעוניינים

    למעוניינים
  • ברכות לsos הלוואות

     ברכות לקבוצת עמירין גרופ על 20 שנות פעילות

דגשים לגבי עיצוב אתרים

על מנת שעיצוב של אתרים יהיה טוב, אין להפריד את הצורך להבין בטכנולוגיה ובאפיון חווית משתמש. על מנת שעיצוב אתר אכן יהיה ראוי, עליו לא רק להיראות טוב, אלא גם באופן שתואם את מהות האתר- רק כך ניתן להכריז שמדובר בהצלחה. רגע לפני שצוללים למהות עיצוב אתרים, יש להדגיש שמדובר באחד הקריטריונים הכי משפיעים, כיוון שכמו שיש אנשים ששופטים רק לפי המראה החזותי, כך כשמדובר על אתר, לאנשים יש נטייה לשפוט את איכות המוצר אותו האתר מוכר, רק לפי המראה שלו. ברגע שהאתר מעביר את המסר אותו הם חיפשו, הם יחליטו להישאר לגלוש, ולהמשיך לבדוק מה עוד הוא יודע להציע.

הנדסת אנוש

כאמור עיצוב אתרים אינו נוגע רק לבחירת הרקע, הקונטרסט שבין הכיתוב לרקע, המעברים שבין הצבעים, וגם לא לפי גודל הפונט, אופי הופעת הלשוניות ומשחק עם אופציות גרפיות דינמיות- אלא קודם כל לפי ניתוח צרכי הלקוח, הקמת מערכות ניהול אינטואיטיביות ונוחות לתפעול. על כן כאשר מדברים אתכם על עיצוב אתר ומראים לכם תמונות, יש לקבל כמה שיותר מידע על התמונה הגדולה יותר, כך שרק לאחר שתדעו מיהם הלקוחות ומהי מהות העסק, רק אז תדעו לשפוט האם אכן האתר הגשים את ייעודו, האם הוא משדר את האווירה הרצויה.

בין רצוי למצוי

לעיתים אתר משדר יוקרתיות ואלגנטיות, סדר ואיכות, ועם זאת הוא עדיין לא מושך אנשים להישאר בו, ולו רק כיוון שהתחום אותו חיפשו היה ספרים לילדים. על כן יש לאבחן היטב הן את קהל היעד ומנגד את האווירה הרצויה, כך שלא ייווצרו פערים בין רצוי למצוי.

מיקומים ועומס

עוד היבט עיצובי שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב אתרים, הוא זרימת הדפים. כלומר יש לנתח מה רצוי שיופיע לפני מה, היכן נכון למקם את הלשוניות, בכמה צבעים יש להשתמש, מה הוא אופי הצבעים הנבחר, כמה פעמים רצוי שיופיע קטגוריית "צור קשר", כמה יש להעמיס על הדף, מהו מינון התמונות הרצוי, האם לכלול גם את קטגורית האודות, מהו דף הנחיתה וכדומה.