הלוואות חוץ בנקאיותהלוואותאיפה מוצאים מעבדת תיקון אייפון מקצועיתאחסון אתרים זול ומהירכיצד לבחור טכנאי מחשבים?שירותי מחשוב מטעם מומחיםבניית אתריםקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהמדריכים לפוטו שופבעל אתר אינטרנט? תתקדם!בדיקת מהירות גלישהדגשים לגבי עיצוב אתריםאיך לעשות קידום ממומןפיתוח אפליקציותקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהממומנים בגוגלביטוח מדוע ומתימה לעשות רגע לפני תיקון אייפון בת יםסקירת מקרה: הנקודות החשובות בכתיבת מאמרים ותוכן לאתר של חברות לפינוי דירהתזמון וניצול הזדמנויות - פיתוח אפליקציותבחירת בית תוכנה מוצלח במכרזיםכתיבת מאמרים לחשיפה גבוהה של העסקפיתוח אפליקציות - סדר ובטיחותאיך להיות מקום ראשון בגוגלאיך לקדם את נושא חימום ביתימחירים לקידום אורגני בגוגלמאמרים לקידוםקידום שמלות כלהקידום תקליטניםקידום אולמות אירועיםקידום בגדי חתןקידום גני אירועיםקידום תכשיטים
להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו >> 0509885533
  • קידום אתרים מאמר חדש

    קידום אתרים מאמר חדש
  • למעוניינים

    למעוניינים
  • ברכות לsos הלוואות

     ברכות לקבוצת עמירין גרופ על 20 שנות פעילות

בדיקת מהירות גלישה

על מנת לבצע בדיקת מהירות גלישה כפי שצריך, מומלץ לסגור את מגוון התוכנות שצורכות פס רחב ובמקביל מומלץ לבצע את הבדיקה ממחשב אחד בודד שמחובר באופן ישיר למודם. אם המהירות איטית, ניתן להסיק שמקור הבעיה אצל החברה, אך יחד עם זאת גם ייתכן שיש עומס על השירותים, על הכבל התת ימי וכדומה. כך שאין להסיק ישירות על בעיה אצל החברה, אלא יש לבדוק זאת מול נותן השירות, ורק אז לקבוע מה היא הבעיה. לשם כך ניתן למצוא מענה טלפוני יעיל שמעניק תמיכה במקביל לבדיקה.

מהות

מהירות גלישה מושפעת משני קריטריונים. מספק ומתשתית. התשתית היא זו שאחראית על החיבור הפיזי שבין הרשת למרכזיה. כיום יש מגון תשתיות שניתן לבחור ביניהם, כאשר היותר פופולאריות הן בזק בינלאומי, 018, 012 Smile, HOTnet, 013 Net visionואינטרנט רימון. תפקידה בכול הנוגע למהירות זה ליצור את החיבור הרצוי לשרתים, ובמקביל לנתב את המידע ליעדים הרצויים. כמו כן חשוב לציין שלכל תשתית יש את אתר הבדיקה שלה, למשל אתר לבדיקת מהירות גלישה של בזק בינלאומי.

שקיפות ובחירה

מי שלא מתמחה בעולם המחשבים נתקל במונח "בדיקת מהירות גלישה", רק כאשר הוא נתקל בקושי, ובעקבותיו הוא פונה לקבלת עזרה מקצועית. אז הוא מתבקש להיכנס לאתר ספציפי. מדובר בבדיקה שמתבצעת באופן שקוף, ולעיני הלקוח. מהירות הגלישה יכולה לנוע  בין 1.5 מגה בייט ועד 100 מגה בייט. כיום כל לקוח מוזמן להחליט מהי מהירות הגלישה הרצויה לו. כאשר מדובר על עסקים, הרי שנהוג שהם יבחרו במהירות מאוד גובהה, וזאת כיוון שמספר אנשים עובדים על השרת במקביל.

טכנאי

כאשר בדיקת המהירות מעלה שיש בעיה עם המהירות, ניתן לנסות לסדר זאת ע"י תמיכה טלפונית. כך שבמקביל לקריאת הנתונים, נותן השירות יאפס מספר נתונים אצלו, נתונים שישפיעו על הנתונים במחשב הפרטי שלכם. עם זאת יש להכיר במקרים בהם התמיכה הטלפונית לא תהיה מספקת וזאת כיוון שייתכן שמקור הבעיה הוא בכלל בשרת שאינו תקין, או שהראוטר עמוס ועל כן יש להזמין טכנאי מחשבים.