הלוואות חוץ בנקאיותהלוואותאיפה מוצאים מעבדת תיקון אייפון מקצועיתאחסון אתרים זול ומהירכיצד לבחור טכנאי מחשבים?שירותי מחשוב מטעם מומחיםבניית אתריםקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהמדריכים לפוטו שופבעל אתר אינטרנט? תתקדם!בדיקת מהירות גלישהדגשים לגבי עיצוב אתריםאיך לעשות קידום ממומןפיתוח אפליקציותקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהממומנים בגוגלביטוח מדוע ומתימה לעשות רגע לפני תיקון אייפון בת יםסקירת מקרה: הנקודות החשובות בכתיבת מאמרים ותוכן לאתר של חברות לפינוי דירהתזמון וניצול הזדמנויות - פיתוח אפליקציותבחירת בית תוכנה מוצלח במכרזיםכתיבת מאמרים לחשיפה גבוהה של העסקפיתוח אפליקציות - סדר ובטיחותאיך להיות מקום ראשון בגוגלאיך לקדם את נושא חימום ביתימחירים לקידום אורגני בגוגלמאמרים לקידוםקידום שמלות כלהקידום תקליטניםקידום אולמות אירועיםקידום בגדי חתןקידום גני אירועיםקידום תכשיטים
להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו >> 0509885533
  • קידום אתרים מאמר חדש

    קידום אתרים מאמר חדש
  • למעוניינים

    למעוניינים
  • ברכות לsos הלוואות

     ברכות לקבוצת עמירין גרופ על 20 שנות פעילות

תיקון ACER

 המחשב הנייד ACER שברשותכם מושבת? התגלו בעיות במסך, בחומרה או באתחול? האם התגלו בעיות תכנה? חשוב להשיא את מחשבכם למעבדת תיקונים מקצועית המתמחה בסוג זה של מחשבים ניידים. אנשי המעבדה יבחנו את המחשב הדרוש תיקון ויבצעו את הפעולות הדרושות לחידוש תפקודו. במאמר זה מיפינו עבורכם סוגים שונים של בעיות שעלולות לצוץ במחשב זה, ואת הפתרון שיסופק עבורן:

לוח האם מקולקל

אם לוח האם יימצא מקולקל במסגרת הליך תיקון ACER, המשמעות – שהחלק אליו מרוכזים כל רכיבי המחשב – מהמעבד ועד לרכיב הזניח ביותר אינו תקין, מה שמצביע על הצורך לתקן את לוח האם או לשקול להחליפו. במעבדת תיקון ACER יבוצע תיקון של לוח האם והבאתו למצב שהוא חוזר לתפקודו הקודם. כל רכיביו האלקטרוניים ייבחנו, יולחמו מחדש ויחוברו בבטחה למחשב הנייד שלכם מחדש.

נדרשת החלפת מסך

סוג זה של תיקון מעט יותר שכיח מקודמו, וברבים מהמקרים הלקוחות יוזמים חילוף מסך כשהם מבחינים בפיקסלים שרופים, ובהידרדרויות נוספות המצביעות על הרעה בתנאי התצוגה של המסך. במעבדת המחשבים – תוכלו לרכוש מסך חדש ולהחליפו על ידי אנשי מקצוע מיומנים.

החלפת מקלדת

במסגרת תיקון ACER ניתן לבצע החלפת לוח מקשים: פירוק כל המקשים לחלקיו והרכבת לוח מקשים חדש. לעתים, נדמה כי ביצועי לוח המקשים אינם כבעבר, ולא פעם אותיות בודדות הן שזקוקות לחילוף. במסגרת הליך התיקון, ניתן לבצע הרכבת מקלדת חדשה או חלקים ממנה.

טיפול באזור הטעינה של המחשב

סוג זה של תקלה הנו נפוץ למדיי: צרכנים מדווחים כי הסוללה נטענה ואף נפרקה ועדיין אינה מתפקדת כסוללה מלאה. תיערך בדיקה של שקע הטעינה בתוך המחשב הנייד ויבוצעו תיקונים בו במקרה הצורך. טיפול באזור יאפשר לסוללה שלך לצרוך זרם חשמלי גדול יותר בפרק זמן קצר יותר בעת הטעינה.

טיפול ביציאות חיצוניות USB

לעתים, לקוחות מגיעים למעבדה כאשר אחת מיציאות ה USB אינה מגיבה יותר: היא לא מגיבה לחיבור מדפסת, ואינה נותנת חיווי בעת טעינת מכשירים אליה. תתבצע בדיקה באמצעות ממשק ה DEVICE MANAGER במחשב, ובמידה שהיציאה תימצא פעילה, תתבצע בדיקה אלקטרונית ליציאה באופן פיזי, כולל החלפתה במקרה הצורך.