הלוואות חוץ בנקאיותהלוואותאיפה מוצאים מעבדת תיקון אייפון מקצועיתאחסון אתרים זול ומהירכיצד לבחור טכנאי מחשבים?שירותי מחשוב מטעם מומחיםבניית אתריםקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהמדריכים לפוטו שופבעל אתר אינטרנט? תתקדם!בדיקת מהירות גלישהדגשים לגבי עיצוב אתריםאיך לעשות קידום ממומןפיתוח אפליקציותקידום אתרים ושיווק באינטרנט של חברות פינוי דירהממומנים בגוגלביטוח מדוע ומתימה לעשות רגע לפני תיקון אייפון בת יםסקירת מקרה: הנקודות החשובות בכתיבת מאמרים ותוכן לאתר של חברות לפינוי דירהתזמון וניצול הזדמנויות - פיתוח אפליקציותבחירת בית תוכנה מוצלח במכרזיםכתיבת מאמרים לחשיפה גבוהה של העסקפיתוח אפליקציות - סדר ובטיחותאיך להיות מקום ראשון בגוגלאיך לקדם את נושא חימום ביתימחירים לקידום אורגני בגוגלמאמרים לקידוםקידום שמלות כלהקידום תקליטניםקידום אולמות אירועיםקידום בגדי חתןקידום גני אירועיםקידום תכשיטים
להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו >> 0509885533
  • קידום אתרים מאמר חדש

    קידום אתרים מאמר חדש
  • למעוניינים

    למעוניינים
  • ברכות לsos הלוואות

     ברכות לקבוצת עמירין גרופ על 20 שנות פעילות

אחסון אתרים זול ומהיר


בעלי אתרים רבים בארץ מעוניינים ליהנות מפתרונות אחסון זולים ויש המעדיפים לבחור בחבילות אחסון אתרים חינם אך כדאי להבין מהם היתרונות ובעיקר החסרונות על מנת שלא לפגוע בפעילות האתר ובמיקומו בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים, ובעיקר בגוגל- מנוע החיפוש הפופולארי ביותר. יש חברות רבות המציעות כיום שירותי אחסון אתרים כאשר חלקן חברות עם חוות שרתים בארץ או בחו"ל בעוד חברות אחרות רק מספקות את השירות והן למעשה רק מתווכות בין חוות שרתים, בעיקר מחו"ל, לבין הלקוח. לכן, אם אתם מחפשים פתרון לאחסן את האתר שלכם בזול כדאי לבדוק היטב מהו השירות המוצע לכם וכיצד הוא עלול להשפיע א חוויית הגלישה באתר, מהירות טעינת דפי האתר וההשפעה על קידום האתר במנועי החיפוש.

פתרונות אחסון ללא עלות

כאמור, יש חברות המציעות פתרונות של אחסון אתרים חינם אין כסף אך פתרון זה לרב אינו מתאים לעסקים המעוניינים להפעיל חנות מקוונת או להציג תדמית יוקרתית ואיכותית של העסק, לעיתים יופיעו באתר פרסומות של צד שלישי כחלק מהעסקה החינמית. בנוסף, אחסון אתרים ללא עלות לרוב מוגבל לחבילה בסיסית למדי ואינכם יודעים מהם האתרים הנוספים אשר נמצאים על אותו השרת. חשוב לדעת כי תחזוקת שרתים חינמיים אינה דומה לשרתים המתוחזקים היטב ומציעים חומרה חדשה, תחזוקה שוטפת, רמת בטיחות ואבטחה גבוהה ומענה טכני מסביב לשעון. אם האתר שלכם הוא אתר תדמית או אתר פרטי שאינו דורש תחזוקה, שינויים ואינו פועל למטרות רווח ניתן לשקול את אחסונו בחינם אך במידה והאת הינו בעל צביון עסקי ומטרתו לשרת את לקוחות העסק הרי אחסון חינמי לרוב לא יספק את הדרישות שלכם והוא אף עלול לפגוע במיקום האתר בתוצאות החיפוש ובחוויית הגלישה באתר.

מיקום גיאוגרפי של השרת

חשוב לדעת כי אם האתר שלכם פונה לגולשים מישראל הרי יש חשיבות למיקום הגיאוגרפי של השרת מאחר וגוגל ישראל מעניקה נקודות זכות לטובת האתרים המאוחסנים בשרתים בארץ. בנוסף, אחסון אתרים בארץ לרוב עדיף בהשוואה לפתרונות האחסון בחוות שרתים בחו"ל ויחסית עלות החבילות נמוכה ולכן כדאית ומשתלמת מבחינות רבות, בן היתר תמיכה בעברית ומהירות טעינת האתר.